top of page

Domki

Całoroczne domki drewniane ulokowane w lesie. Domki wyposażone są w aneksy kuchenne, ogrzewanie i łazienki z prysznicem. Oprócz swoich najpotrzebniejszych rzeczy nic nie trzeba zabierać. W naszych chatkach goście znajdą kompletny zestaw akcesoriów kuchennych, łazienkowych oraz czystą pościel i ręczniki.

Zakres cenowy wynajmu domków to 370 zł - 770 zł za noc.

Dokładne ceny pobytu wylicza system rezerwacyjny dostępny pod poniższym przyciskiem. Ceny zależą od długości pobytu, wybranego domku oraz ilości osób.

A_edited_edited.png
Lilehammer_edited_edited.png
Jotunheim_edited_edited.png
Nordkapp_edited_edited.png
Lyngdal_edited_edited.png
A
14831_edited.jpg

Å

Utrzymany w klimacie północnej Skandynawii drewniany domek blisko zagrody reniferów . Å przeznaczony jest dla dwóch osób, ale nadaje się również do pobytu rodzin 2+1. Domek wyposażony jest w aneks kuchenny, ogrzewanie, łazienkę z prysznicem. 

2/3 osoby

Lyngdal

Lyngdal

 Jego stylistyka nawiązuje do rejonów południowej Norwegii. Z tarasu Lyngdal można podglądać kuce szetlandzkie. W domku goście znajdą wszystko co potrzebne: w pełni wyposażony aneks kuchenny, ogrzewanie, łazienkę z prysznicem oraz świeże ręczniki i pościel. Odpowiedni do pobytu singli, par jak i rodzin 2+1.

2/3 osoby

Lillehammer
IMG_20200730_195428_edited.jpg

Lillehammer

Znajduje się na górce, w lesie i za wydmą. Dotarcie do niego nie jest najprostsze, ale właśnie o to chodziło. Jego lokalizacja jest bardzo wyjątkowa.  Domek wyposażony jest w aneks kuchenny, ogrzewanie, łazienkę z prysznicem. Odpowiedni dla pobytu 1 lub 2 par oraz rodzin 2+1 lub 2+2.

4 osoby

Jotunheim

Jotunheim

Inspiracją do stworzenia domku Jontunheim jest park narodowy o tej samej nazwie.  Utrzymany w surowym klimacie drewniany domek jest usytuowany w spokojnym zakątku na uboczu wioski. Jotunheim przeznaczony jest dla czterech osób. Domek wyposażony jest w aneks kuchenny, ogrzewanie, łazienkę z prysznicem. W naszej leśnej chatce goście znajdą kompletny zestaw akcesoriów kuchennych, łazienkowych, czystą pościel i ręczniki.

4 osoby

IMG_20190828_101826_edited.jpg
Nordkapp
IMG_20190828_103023_edited.jpg

Nordkapp - post

Domek Nordkapp-post powstał na wzór starego norweskiego urzędu pocztowego. Dzięki charakterystycznej czerwieni i tradycyjnemu wykończeniu elewacji jest chyba najbardziej skandynawski. Posiada oddzielną sypialnię z piętrowym łóżkiem oraz główne pomieszczenie, w którym znajduje się rozkładana sofa dla 2 osób. Po użyciu dostawki w formie rozkładanego fotela umożliwia nocleg nawet dla 6 osób. W Nordkapp-post znajduje się łazienka oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. Jako jedyny umożliwia dojazd samochodem pod drzwi co znacznie ułatwia rozpakowanie bagaży, ale i pozwoliło nam na zbudowanie tarasu domku na starym samochodzie pocztowym. Domek odpowiedni dla pobytów większych rodzin.

4-6 osób

Røros

Inspiracją do budowy domku było norweskie miasteczko Røros. Słynie ono ze starej drewnianej zabudowy, jarmarku Bożonarodzeniowego,  reniferów, ale przede wszystkim jego historia wiąże się z kopalnią miedzi.

 

I właśnie tej tematyce poświęciliśmy się nieco mocniej. Dlatego też przed domkiem stoi Skład kolejowy, w którym jeden z wagonów to zabytkowy wagonik kolejowy.

 

Pociąg jest do dyspozycji mieszkańców Røros. Peron to ich taras, a wagony sprzęt do użytku.

2-10 osób

20231203_104845.jpg
bottom of page