top of page

Domki

Całoroczne domki drewniane ulokowane w lesie. Domki wyposażone są w aneksy kuchenne, ogrzewanie i łazienki z prysznicem. Oprócz swoich najpotrzebniejszych rzeczy nic nie trzeba zabierać. W naszych chatkach goście znajdą kompletny zestaw akcesoriów kuchennych, łazienkowych oraz czystą pościel i ręczniki.

A_edited_edited.png
Lilehammer_edited_edited.png
Jotunheim_edited_edited.png
Nordkapp_edited_edited.png
Lyngdal_edited_edited.png
A
14831_edited.jpg

Å

Utrzymany w klimacie północnej Skandynawii drewniany domek jest usytuowany w taki sposób, żeby z jego tarasu móc oglądać wieczorne gonitwy reniferów. Å przeznaczony jest dla dwóch osób. Domek wyposażony jest w aneks kuchenny, ogrzewanie, łazienkę z prysznicem. 

2 osoby

Lyngdal

Lyngdal

 Jego stylistyka nazwiązuje do rejonów południowej Norwegii. Z tarasu Lyngdal można podglądać zarówno kuce szetlandzkie jak i renifery. W domku goście znajdą wszystko co potrzebne: w pełni wyposażony aneks kuchenny, ogrzewanie, łazienkę z prysznicem oraz świeże ręczniki i pościel.

2 osoby

Lillehammer
IMG_20200730_195428_edited.jpg

Lillehammer

Znajduje się na górce, w lesie, za wydmą i tak blisko zagrody reniferów, że bliżej się już nie da. Dotarcie do niego nie jest najprostsze, ale właśnie o to chodziło. Domek wyposażony jest w aneks kuchenny, ogrzewanie, łazienkę z prysznicem. 

4 osoby

Jotunheim

Jotunheim

Inspiracją do stworzenia domku Jontunheim jest park narodowy o tej samej nazwie.  Utrzymany w surowym klimacie drewniany domek jest usytuowany w spokojnym zakątku na uboczu wioski. Jotunheim przeznaczony jest dla czterech osób. Domek wyposażony jest w aneks kuchenny, ogrzewanie, łazienkę z prysznicem. W naszej leśnej chatce goście znajdą kompletny zestaw akcesoriów kuchennych, łazienkowych, czystą pościel i ręczniki.

4 osoby

IMG_20190828_101826_edited.jpg
Nordkapp
IMG_20190828_103023_edited.jpg

Nordkapp - post

Domek Nordkapp-post powstał na wzór starego norweskiego urzędu pocztowego. Jest największy ze wszystkich naszych domków, a dzięki charakterystycznej czerwieni i tradycyjnemu wykończeniu elewacji jest też chyba najbardziej skandynawski. Posiada oddzielną sypialnię z piętrowym łóżkiem oraz główne pomieszczenie, w którym znajduje się rozkładana sofa dla 2 osób. Po użyciu dostawek nocleg znajdą w nim dodatkowe 2 osoby. W Nordkapp-post znajduje się łazienka oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. Jako jedyny umożliwia dojazd samochodem pod drzwi co znacznie ułatwia rozpakowanie bagaży, ale i pozwoliło nam na zbudowanie tarasu domku na starym samochodzie pocztowym.

4-6 osób

bottom of page